KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 12275495
nr 1227 5495
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Färgkrita, Hästar, signerad, 1935. Motivet: 19x29
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 januari 2019
kl 20:59:33
7/1 20:54:33
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund